100 000+

ruutmeetrit poleeritud betoonpõrandaid

kuni 10 a.

garantiid meie tehtud töödele

100+

töömasinat ja tarvikut meie valikus

Poleeritud betoon, HTC Superfloor

Kui betoonpõrand valatakse, asetub kivimaterjal, mis on kõige tugevam materjal, pinna alla, jättes pealmisele pinnale peamiselt tsemendi.

HTC Superfloori protsess hõlmab äsja valatud või olemasoleva betoonpõranda mehaanilist täiustamist, kus betoon lihvitakse samm-sammult vastavalt täpselt määratletud protsessile soovitud omaduste saavutamiseks.

HTC SUPERFLOOR ™ on peaaegu piiramatu kasutuseaga ja see saab hakkama ka kõikide ekspluatatsiooni viisidega, mida on võimalik ette kujutada. Betoon sisaldab 80–85% kive ja liiva, mis tähendab, et lõpptulemuseks on HTC Superfloor ™ tugevus võrreldav kiviga.

Punane 56 Superfloor Gold

Punane 56 HTC Superfloor Bronze

Kochi Aiad HTC Superfloor Silver

Tallinna Vangla HTC superfloor Gold

Sobib peaaegu iga keskkonda

HTCSuperfloor ™ -i saab kasutada peaaegu kõikjal. Looduslikult kaunis pind aitabluua positiivse mulje näiteks poodides või salongides. Selle vastupidavust jatasasust saab väga nutikalt ära kasutada tehastes ja ladudes. Kergestipuhastatav põrand on populaarseks valikuks koolidele, muuseumidele,kaubanduskeskustele, lennujaama terminalidele, spordisaalidele ja muudele tihedaliiklusega piirkondadele.

HTC SUPERFLOOR ™ on väga kulutõhus lahendus – nii lühiajaliselt kui pikas perspektiivis. Valmistamise ruutmeetri hind on üllatavalt madal, kuna betoon on tavaliselt juba paigas. Kuid HTC Superfloor ™ on ka nutikas alternatiiv uue ehituse jaoks, kuna betoonpõranda lihvimine võib alata vaid 5–7 päeva pärast valamist.

HTC Superfloor ™ on alati ülilihtne hoida uues seisukorras. Nutikaim viis hoida oma põrand puhtana on kasutada teemantpatjadega põrandapuhastusmasinat. See mitte ainult ei puhasta põrandat, vaid ka poleerib seda ning vajab ainult vett. Hästi sobib ka käsitsi puhastamine, näiteks tolmuimeja või märja mopiga.

HTC SUPERFLOOR ™ on saadaval neljas erinevas pinnaviimistluses: pronks, hõbe, kuld ja plaatina. Viimistlusviise eristab lihvimissügavus ja poleerimisetappide arv. Lisaks neljale valikule võite saada ka kohandatud viimistlust, mis vastab teie konkreetsetele eelistustele täitematerjali ja läike osas.

HTC Superfloor Platinum

Seeon parim variant. Korduvalt põrandat lihvides ja poleerides saate siledama,ühtlasema põranda, millel on suurem kokkupuude ja ületamatu kulumiskindlus.Plaatinum on kõige populaarsem pinnaviimistluse viis ja on hea valik enamikurakenduste jaoks.

Referentsid: 

 • Auli tn, Tallinn eramaja, 110m2
 • Betooni 1, Tallinn äripind, 150m2
 • Sonda eramaja, 95m2
 • Innision Tallinn elektroonika tehas, 1700m2
 • Intrac Tartu esindus, 134m2

KliendiluguEramaja Tallinnas, 130m2

Teenus: Poleeritud betoon, HTC Superfloor Platinum

Tellija tahtis oma majas kasutada naturaalseid materjale – klaas, puit, metall ja betoon – ja soovis oma elutoas ja esikus näha puitparketti ja poleeritud betooni sünergiat. Garaažis aga oli eelprojekteeritud epo põrand. Nähes meie varasemad projekte, muutis tellija meelt ja otsustas HTC Superfloor Platinum lahenduse vastu. Kuna projekti järgi põrandates juba kasutati betooni graniitkillustikuga, oli loomulik selle ilu lihtsalt välja tuua, poleerida, kaitsta ja koos terve maja konseptsiooniga liita.

HTC Superfloor Gold

Seevariant tähendab, et põrand pole nii sügavalt lihvitud kui Platinumi puhul. Kuigipõrand on poleeritud sama läikega. Kuld võib seetõttu olla hea valikbetoonpõrandate jaoks, mis on juba siledad ja ühtlased.

Referentsid: 

 • Tallinna uus vangla, 11000m2
 • Akviadukt pood, Punane 56, Tallinn, 200m2
 • Eramaja Otepää lähedal, 100m2
 • Thermory pood, Lõõtsa 1A, Tallinn, 390m2

KliendiluguUus Tallinna vangla, 10000+m2

Teenus: Poleeritud betoon, HTC Superfloor Gold

Projekti järgi oli põranda katteks epo mass, kuid suutsime veenda tellijat poleeritud betooni kasuks, sest selle eluiga on väga pikk, hooldamine lihtne ja odav ning see ei vaja perioodilisi süvapuhastusi. Võreldes epo massiga ei ole riski, et halva nakkumise või põranda niiskuse tõttu hakkab kate kooruma ja vajab kulukat remonti. Poleeritud betoonil on suurepärane kulumiskindlus, mis kestab aastakümneid.

HTC Superfloor Silver

HTCSuperfloor ™ Silver on Platinumist vähem läikiv variant, kuid lihvimissügavuson sama. Poleerimisetappe on siin vähem. Lõpptulemuseks saame visuaalselt mati ningfunktsionaalselt tugeva põranda.

Referentsid: 

 • Kochi Aiad restorani terass, Tallinn, 100m2
 • Eramaja kakumäel, 120m2
 • ET Team tehas, Kiili, 1400m2

KliendiluguTootmis ja laohoone, Kiili, Harjumaa, 1400 m2

Teenus: Poleeritud betoon, HTC Superfloor Silver

Tootmis- ja laopinna põrand peab olema tugev, kulumiskindel, tolmuvaba, lihtsasti pestav ja esteetiline. Meil aga tavaliselt valatakse betoon, puistakse kuiv pinnakõvendi, kopterdatakste, niisutakse veega, kaetakse kilega ja pind on valmis. Kuid tihti esinevad peale kile eemaldamist värvi erinevused, laigulisus, krobelisus, pind ei ole piisavalt sirge, on pinnakõvendi lahti koorumise oht, jne.

Just sellepärast valis klient HTC Superfloor Silver põranda graniitkillustikuga. Betoneerijad valasid põranda, kopterdasid taldrikuga ja juba viiendal päeval hakkasime meie lihvima, et tuua graniitkilustik esile ja viia selle peale kogu koormus ja kulumiskindlus. Samal aja põrand sai sirgemaks, siledaks, vastupidavamaks, lihtsasti hooldav ja ilus.

HTC Superfloor Bronze

HTC Superfloor ™ Bronze on kõige lihtsam variant, kus ülemine kiht on peenelt lihvitud. Täiteaine ei ole nähtav. Lõpptulemuseks saame sileda ja läikiva pinna, mille läige on mõnevõrra madalam teistest viisidest. Selline variant sobib madala liiklusega rakendusteks.

Referentsid:

 • Punane 56, Tallinn pood, 200m2 Treiali tee 2, Peetri ladu, 75m2

KliendiluguPood ja kontor Tallinnas, 200m2

Teenus: HTC Superfloor Bronze

Kui algne betooni pind on tihedalt kopterdatud, piisab betooni piima poleerimisest, et saavutada veel siledam ja atraktiivsem pealispind, pikendada selle eluiga ja lihtsustada puhastamist. See oli just see, mida tahtsime saavutada sellel pinnal… ja nüüd juba peale 6 aastat hiljem on pilt ikka sama.

Elumajad

Korterid

Kaubanduskeskused

Sillad

Ärihooned

Avalikud ruumid

Sul on küsimus või soov?

Kasuta allpool olevat kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks (kiri saadetakse Andriuse e-postile). Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.

  E-mail:
  Sinu sõnum või soov
  Andrius Kulvietis

  Andrius Kulvietis

  Telefon: +372 522 4229

  E-post: andrius.kulvietis@tsc.ee

  The Surface Company OÜ

  Address: Punane 56, Tallinn 13619

  Võta ühendust spetsialistiga