100 000+

ruutmeetrit poleeritud betoonpõrandaid

kuni 10 a.

garantiid meie tehtud töödele

100+

töömasinat ja tarvikut meie valikus

Betoonpõranda kaitsetöötlused

Betoonpõranda pinna kõvendamine ja tihendamine

Aja möödumisel betooni struktuur muutub ning selle tugevus ja ka kulumiskindlus vähenevad. Kui põranda tugevus väheneb, piisab järjest väiksematest ja harvematest koormustest, et kutsuda esile pragude teket ja kulumist, aga ka “tolmamist”. Betoonpõranda pinnatugevuse säilitamiseks tuleb seda kindla ajavahemiku järel töödelda ainega, mis tõstab betooni kulumiskindlust.

Sõltuvalt lähteolukorrast ja soovitavast eesmärgistkasutatakse erinevaid ained. Tänapäevasedpinnakõvendajad ja tihendajad on tavaliselt liitiumsilikaadi baasil.

Õli ja plekkide vastane kaitse

Tootmishoonetes, autotöökodades ning garaažides vajavad põrandad kaitsmist õli ja muude töökemikaalide eest. Vastav töötlus immutab nii betooni pinnakihi kui ka jääb seda katma. Tegu on spetsiaalselt betooni jaoks loodud lahendustega, mis muudavad selle pinna tihedamaks, tugevamaks ja kaitseb enamike vedelike vastu. 

Elumajad

Korterid

Kaubanduskeskused

Sillad

Ärihooned

Avalikud ruumid

Sul on küsimus või soov?

Kasuta allpool olevat kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks (kiri saadetakse Andriuse e-postile). Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.

  E-mail:
  Sinu sõnum või soov
  Andrius Kulvietis

  Andrius Kulvietis

  Telefon: +372 522 4229

  E-post: andrius.kulvietis@tsc.ee

  The Surface Company OÜ

  Address: Punane 56, Tallinn 13619

  Võta ühendust spetsialistiga