100 000+

ruutmeetrit poleeritud betoonpõrandaid

kuni 10 a.

garantiid meie tehtud töödele

100+

töömasinat ja tarvikut meie valikus

Pood ja kontor Tallinnas, 200m2

Teenus: HTC Superfloor Bronze

Kui algne betooni pind on tihedalt kopterdatud, piisab betooni piima poleerimisest, et saavutada veel siledam ja atraktiivsem pealispind, pikendada selle eluiga ja lihtsustada puhastamist. See oli just see, mida tahtsime saavutada sellel pinnal… ja nüüd juba peale 6 aastat hiljem on pilt ikka sama.

Teenus: Poleeritud betoon, HTC Superfloor Platinum

Tellija tahtis oma majas kasutada naturaalseid materjale – klaas, puit, metall ja betoon – ja soovis oma elutoas ja esikus näha puitparketti ja poleeritud betooni sünergiat. Garaažis aga oli eelprojekteeritud epo põrand. Nähes meie varasemad projekte, muutis tellija meelt ja otsustas HTC Superfloor Platinum lahenduse vastu. Kuna projekti järgi põrandates juba kasutati betooni graniitkillustikuga, oli loomulik selle ilu lihtsalt välja tuua, poleerida, kaitsta ja koos terve maja konseptsiooniga liita.

Teenus: Poleeritud betoon, HTC Superfloor Silver

Tootmis- ja laopinna põrand peab olema tugev, kulumiskindel, tolmuvaba, lihtsasti pestav ja esteetiline. Meil aga tavaliselt valatakse betoon, puistakse kuiv pinnakõvendi, kopterdatakste, niisutakse veega, kaetakse kilega ja pind on valmis. Kuid tihti esinevad peale kile eemaldamist värvi erinevused, laigulisus, krobelisus, pind ei ole piisavalt sirge, on pinnakõvendi lahti koorumise oht, jne.

Just sellepärast valis klient HTC Superfloor Silver põranda graniitkillustikuga. Betoneerijad valasid põranda, kopterdasid taldrikuga ja juba viiendal päeval hakkasime meie lihvima, et tuua graniitkilustik esile ja viia selle peale kogu koormus ja kulumiskindlus. Samal aja põrand sai sirgemaks, siledaks, vastupidavamaks, lihtsasti hooldav ja ilus.

Teenus: Poleeritud betoon, HTC Superfloor Gold

Projekti järgi oli põranda katteks epo mass, kuid suutsime veenda tellijat poleeritud betooni kasuks, sest selle eluiga on väga pikk, hooldamine lihtne ja odav ning see ei vaja perioodilisi süvapuhastusi. Võreldes epo massiga ei ole riski, et halva nakkumise või põranda niiskuse tõttu hakkab kate kooruma ja vajab kulukat remonti. Poleeritud betoonil on suurepärane kulumiskindlus, mis kestab aastakümneid.

Teenus: Ebatasasuste eemaldamine

Probleem ja lahendus: Tegemist oli betoonpinnaga, mille peale tuli paigaldada ülikooli spordisaali puitpõrand. Eesmärk oli saavutada sirgenduse tolerants kuni 2mm kahe meetri peale. Töö sai tehtud vähem kui kahe tööpäevaga.

Teenus: Ebatasustuste eemaldamine

Probleem: Uuel betoonpõrandal vuukide servad tõusid ja pind ei sobinud plaatimiseks.

Lahendus: Selle asemel, et tasandada pind tasandusseguga, kaardistasime põranda ebatasasusi ja lihvisime kõrgamad kohad antud normidele vastavalt. Töö võttis aega 4 päeva.

Teenus: Kopterdamata betoonipinna taastamine

Probleem: Mingil põhjusel jäi põrand kopterdamata, pind kõver ja krobeline. See ei sobinud järgmiseks sammuks ehk katte paigaldamiseks.

Lahendus: Lihvisime ja eemaldasime ebatasasusi ja täitsime auke betoonis, kuni saime sileda pinna. Protsess võttis kokku 30 tundi ja tellija sai oma töödega jätkata.

Teenus: Marmor põranda taastamine

Probleem: Tegemist oli rohkem kui 50 aastat vana marmorplaatpõrandaga, mille plaadid olid väga ebatasased (kuni 5mm), sügavalt kriimustatud ja pragunenud. Esialgne plaan oli kivi lihtsalt lammutada ja panna uued keraamilised plaadid, kuid otsiti ka võimalusi ikkagi selle säilitamiseks.

Lahendus: Meie tehnoloogia võimaldab plaate lihvida nii, et plaadi servasid ei kahjustata ja just see oli kõige suurem mure. Kasutasime spetsiaalselt sellise töö jaoks disainitud teemanttaldrikuid ja läbisime esimesed märglihvimise sammud. Edasi poleerisime pinna ja katsime polümeerkihiga. Põrand sai uue elu veel 50-neks aastaks.

Teenus: Karestamine

Probleem: Uus epo põrand hakkas kooruma, sest aluspind ei olnud piisavalt karestatud, et tagada epokihi nakkumist.

Lahendus: Eemaldasime epo ja krundikihi, samal ajal karestades pinda. Kogu protsess võttis 10 tööpäeva kasutades 2 HTC 800RX masinat.

Elumajad

Korterid

Kaubanduskeskused

Sillad

Ärihooned

Avalikud ruumid

Sul on küsimus või soov?

Kasuta allpool olevat kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks (kiri saadetakse Andriuse e-postile). Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.

  E-mail:
  Sinu sõnum või soov
  Andrius Kulvietis

  Andrius Kulvietis

  Telefon: +372 522 4229

  E-post: andrius.kulvietis@tsc.ee

  The Surface Company OÜ

  Address: Punane 56, Tallinn 13619

  Võta ühendust spetsialistiga